Výcvik v integrativní psychoterapii. Mimořádně dobíráme zájemce – muže

Až do čtvrtku 16. listopadu 2023 můžete podat přihlášku k výcviku v Integrativní psychoterapii. Mimořádně dobíráme zájemce o tento atraktivní dlouhodobý kurz z řad mužů. Z důvodu, aby naše výcviková skupina byla co možná nejvíce genderově vyvážená, otevřeli jsme toto mimořádné dvoutýdenní okno, kdy dobíráme muže se zájmem o budoucí práci terapeuta. Ale také ty, kteří chtějí „jen“ zapracovat sami na sobě.

Výcvik v integrativní psychoterapii

Posouvejte své hranice.
Připravte se dokonale na práci terapeuta.
Zapracujte sami na sobě.
Staňte se expertem v oblasti psychoterapie a psychosomatiky.
Připravili jsme pro vás certifikovaný Výcvik v integrativní psychoterapii.

Podcast: O našem psychoterapeutickém výcviku s Peterem Tavelem

• V čem je výcvik v integrativní psychoterapii jedinečný?
  • Proč je dobré si výcvikem projít a jak velký je o něj zájem?
  • Koho najdete v lektorském týmu a co jednotlivé osobnosti spojuje?

🎧 ⏯

Vyberte si platformu k přehrání:
Apple podcasts
Spotify

O výcviku v integrativní psychoterapii

Co je integrativní psychoterapie? Integrace v psychoterapii respektuje rozmanitost klientů, jejich jedinečnost a komplexní potřeby. Stejně tak dává terapeutovi možnost začlenit do vlastního terapeutického přístupu prvky různých směrů způsobem, který zohledňuje jedinečnost i jeho samotného.

Naši lektoři vás povedou k tomu, abyste vycházeli z jedné nebo dvou hlavních teoretických orientací, přibírali k nim další techniky a začleňovali je do svého přístupu tak, aby byl terapeutický postup pro vašeho klienta co nejužitečnější.

Máte o výcvik vážný zájem?

Napište nebo zavolejte naší kolegyni Editě Lukášové.
T: 585 637 174
E: edita.lukasova@upol.cz

• Sledujte nás na facebooku Institutu sociálního zdraví Univerzity Palackého.
  • Podívejte se na další naše aktuality.

6 názorů na “Výcvik v integrativní psychoterapii. Mimořádně dobíráme zájemce – muže”

1. Igor Bilčík

Mám záujem o štúdium v danej oblasti.Pracoval som ako Vedúci vodič DZS Falck Záchranná a.s , súdom stanovený opatrovník člena rodiny závažnymi psychiatrickými Dg., mám prax v oblasti regresných terapeutických postupov /KBT/, aj AT mám forum na FB, kde radím iným ako sa vysporiadať z psychickymi stavmi a ako pracovať na sebe, chcel by som naďalej zdokonalovať svoje schopnosti v oblasti psychodiagnostiky a psychoanalytiky.Chcem sa Vás spýtať na bližšie informácie ohľadne štúdia (miesto,cena,trvanie štúdia).Ďakujem, s pozdravom Igor Bilčík.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.