Institut sociálního zdraví na UP v Olomouci

My jsme OUSHI

Vědecká a výzkumná organizace OUSHI, jejímž cílem i posláním je vědecký výzkum a vzdělávání v oblasti zdraví, se zvláštním důrazem na sociální a spirituální determinanty zdraví. Jsme nedílnou součástí Cyrilometodějské teologické fakulty.

Čemu se věnujeme?

Terapeutické centrum

Jsme tým profesionálů na duševní zdraví a nabízíme Vám své psychoterapeutické služby. Poskytujeme individuální psychoterapeutické sezení i terapeutické skupiny.

Diagnostika

V rámci diagnostických služeb máme za cíl nabídnout lidem možnost nahlédnout do svého těla i duše pohledem, který jinde nenabízí.

Vzdělávání

Nabízíme navazující magisterský studijní obor na pomezí sociální práce a psychologie, jedinečný psychoterapeutický výcvik, další možnosti postgraduálního vzdělávání i kurzy a semináře pro odborníky a veřejnost.

Výzkum

Dlouhodobě se věnujeme výzkumu v oblasti zdraví se zvláštním důrazem na jeho sociální a spirituální determinanty. Zaměřujeme se na témata, která se týkají zejména nerovnosti ve zdraví a zdraví zranitelných skupin, jako jsou například mládež, senioři, lidé s onemocněním.

Projekty

OUSHI se věnuje realizaci grantových projektů - máme projekty ve spolupráci s organizacemi MŠMT, GAČR, TAČR, HORIZONT, Norské fondy a mnoho dalších.

Hovory o zdraví

Web, poskytující spolehlivé a ověřené informace, které vykreslují prožívání určitých životních etap, zejména zdravotních problémů. Hlavním zdrojem informací jsou reálné životní zkušenosti lidí, kteří tuto situaci nebo nemoc prožívají.

Konference

Pořádáme i konference, které jsou zaměřeny hlavně na duševní zdraví.

Terapeutické centrum

Jsme tým profesionálů na duševní zdraví a nabízíme Vám své psychoterapeutické služby. Poskytujeme individuální psychoterapeutické sezení i terapeutické skupiny.

Terapeutické centrum

Přejít na stránku

Diagnostika

V rámci diagnostických služeb máme za cíl nabídnout lidem možnost nahlédnout do svého těla i duše pohledem, který jinde nenabízí.

Vzdělávání

Nabízíme navazující magisterský studijní obor na pomezí sociální práce a psychologie, jedinečný psychoterapeutický výcvik, další možnosti postgraduálního vzdělávání i kurzy a semináře pro odborníky a veřejnost.

Vzdělávání

Přejít na stránku

Výzkum

Dlouhodobě se věnujeme výzkumu v oblasti zdraví se zvláštním důrazem na jeho sociální a spirituální determinanty. Zaměřujeme se na témata, která se týkají zejména nerovnosti ve zdraví a zdraví zranitelných skupin, jako jsou například mládež, senioři, lidé s onemocněním.

Projekty

OUSHI se věnuje realizaci grantových projektů - máme projekty ve spolupráci s organizacemi MŠMT, GAČR, TAČR, HORIZONT, Norské fondy a mnoho dalších.

Hovory o zdraví

Web, poskytující spolehlivé a ověřené informace, které vykreslují prožívání určitých životních etap, zejména zdravotních problémů. Hlavním zdrojem informací jsou reálné životní zkušenosti lidí, kteří tuto situaci nebo nemoc prožívají.

Hovory o zdraví

Přejít na stránku

Konference

Pořádáme i konference, které jsou zaměřeny hlavně na duševní zdraví.

Aktuality

Previous slide
Next slide

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.

Náš OUSHI tým

Fred Buster

Director OPS

Joanne Williams

Founder

Lisa Hoffman​

Director HR

Máte dotaz?

Pokud jste zde nenašli odpověď na Vaši otázku, neváhejte nám napsat dotaz pomocí online formuláře či zavolat přímo na telefon.